O nas

Image

O nas

Chęć otwarcia własnego salonu optycznego towarzyszyła nam już od czasów studenckich. Połączenie pasji i wykształcenia pozwoliło w końcu osiągnąć ten cel - działamy od 2015 roku i zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów.

Zobacz więcej

Dzisiaj, po latach zbierania doświadczeń i budowania nowoczesnego asortymentu, możemy zaprezentować Państwu duży wybór okularów – zarówno tych, korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów i staramy się zaspokajać Państwa potrzeby – abyście zyskali codzienny komfort i mogli wyraźnie widzieć otaczający świat.

Dlaczego Optyk na Świdnickiej?

1Dysponujemy bogatym asortymentem – w naszej ofercie znajdziecie Państwo okulary jednoogniskowe, progresywne, przeciwsłoneczne, do pracy przy komputerze, dla dzieci i sportowców, a także soczewki kontaktowe i akcesoria.

2Korzystamy wyłącznie z rozwiązań wyselekcjonowanych i sprawdzonych producentów – dzięki temu zapewniamy naszym Klientom dostęp do okularów wytrzymałych, wygodnych i eleganckich.

3Obserwujemy najnowsze trendy, dzięki czemu w skład naszego asortymentu wchodzą okulary modne i dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

4Przeprowadzamy dokładne badania wzroku i dopasowujemy okulary do Państwa potrzeb.

5Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz w pełni indywidualne podejście – każdy Klient jest dla nas tak samo ważny!

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług są nasze wyróżnienia: w konkursie SMOK BIZNESU 2016 oraz DEBIUT ROKU, przyznany nam przez Urząd Miasta w Dzierżoniowie. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu najlepszych okularów albo wizyty w naszym salonie optycznym!

Optyk Na Świdnickiej

ul. Świdnicka 18
58–200 Dzierżoniów

+48 609 325 058
sklep@optyknaswidnickiej.pl