Zespół

Sławomir Minkina

Sławomir Minkina

Od lat specjalizuje się w diagnozowaniu i korekcji wad wzroku. Swoje doświadczenie zdobywał w kraju i za granicą, a jego solidna wiedza ugruntowana jest na uczelniach: Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Słynie ze swojej rzetelności i dokładności. O technicznym świecie zaburzeń funkcji wzrokowych, dysfunkcjach akomodacji, konwergencji itd. opowiada w sposób jasny i zrozumiały nawet dla osób, które nigdy nie nosiły okularów czy soczewek kontaktowych. Przez te cechy zyskał sobie zaufanie pacjentów i renomę najlepszego optometrysty w regionie.

Anna Minkina

Anna Minkina

Pełni funkcję pełnomocnika firmy. Jako absolwentka między innymi ekonomii menedżerskiej, wspomaga firmę „od zaplecza”. Odpowiada za kontakt z dostawcami, dba o wizerunek firmy oraz realizuje nowe projekty usprawniające proces obsługi klienta. Jak każda kobieta kocha zakupy, a jej słabością są oczywiście zakupy opraw okularowych. To dzięki niej w stałym asortymencie jest ich ponad 2 tysiące. Dba o to, żeby nawet w niewielkim mieście były dostępne prawdziwe majstersztyki ze świata mody okularowej.

Angelika Bagińska

Angelika Bagińska

Certyfikowana stylistka opraw okularowych. Najczęściej słyszymy z jej ust, że okulary to biżuteria twarzy, dlatego niezmiernie ważne jest dla niej ich odpowiednie dopasowanie. Uwielbia francuskich projektantów okularowych. Do każdego Klienta podchodzi bardzo indywidualnie, sprawdzając dokładnie jego potrzeby i upodobania. Z najwyższą precyzją dobiera oprawy do kształtu twarzy i typu urody. Świetnie zna się na barwach. Jej wielką pasją jest moda - uwielbia tworzyć różne stylizacje.

Karolina Jabłońska

Karolina Jabłońska

Certyfikowana stylistka opraw okularowych. Wyrazista, powie szczerze bez owijania w bawełnę. Ma oczy szeroko otwarte na świat i modę. Miłośniczka dobrego stylu i autentyczności. W osobistych wyborach wierna marce okularowej Ray-Ban. Dodatkowo świetnie czuje się w pracach na warsztacie. Dzięki wytrwałości i zamiłowaniu do majsterkowania pełni funkcję „pogotowia okularowego” i zrobi wszystko, aby Państwa okulary odzyskały sprawność i wygląd jeśli ulegną przypadkowej awarii.

Nikola Michalkiewicz

Nikola Michalkiewicz

Certyfikowana stylistka opraw okularowych. Spokojna, uśmiechnięta, ciepła i życzliwa. Zawsze cierpliwe i z dużym zaangażowaniem podchodzi do klienta i jego upodobań. Sama uwielbia okulary korekcyjne lekkie i delikatne. Natomiast w okularach przeciwsłonecznych uwielbia mocną i elegancką klasykę. Sama jest okularnicą od dzieciństwa więc świetnie rozumie i dogaduje się z innymi okularnikami. Po pracy wsiada na rower szosowy lub deskę snowboardową świetnie doradzi więc przy doborze okularów sportowych.

Optyk Na Świdnickiej

ul. Świdnicka 18
58–200 Dzierżoniów

+48 609 325 058
sklep@optyknaswidnickiej.pl